„Miody słodkie z natury”

Witamy w  malowniczej krainie mlekiem i miodem płynącej. Gdzie w cudownych okolicznościach przyrody nad rzeką San nasze pracowite pszczoły zbierają nektar i pyłek z roślin występujących na terenie objętym programem NATURA 2000 .

 

Lokalizacja

Nasze gospodarstwo pszczelarskie Pasieka Apismart stacjonuje na terenie urokliwego Pogórza Przemyskiego. Pomimo tragicznych wydarzeń związanych z II wojną światową i wysiedlenia mi, nasze tereny zachowały swoje naturalne piękno. Brak tu ośrodków przemysłowych i aglomeracji miejskich, co korzystnie wpływa na jakość naszych produktów.

 

Oferta

Nasza okolica jest przeważnie pokryta lasami jodłowymi, dlatego naszym flagowym produktem jest podkarpacki

Miód Spadziowy Iglasty.

Dodatkowo oferujemy miody nektarowe o różnorodnym smaku i aromacie, takie jak

  • miód rzepakowy
  • miód wielokwiatowy
  • miód gryczany
  • miód nawłociowy
  • pierzgę pszczelą i pyłek kwiatowy

Historia

Jesteśmy młodym małżeństwem, ale nasze pasieka korzeniami sięga daleko w przeszłość. Dzięki wielopokoleniowej tradycji pszczelarskiej w naszej rodzinie oraz naszemu solidnemu wykształceniu, łączymy w naszym pszczelarstwie tradycję z nowoczesnością.

  • Wykształcenie

Po ukończeniu jedynej szkoły pszczelarskiej w Polsce i Europie, prestiżowego 5 letniego „Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli” i uzyskaniu tytułu Technik pszczelarz, postanowiłem zgłębiać zdobytą już wiedzę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku Zootechnik, tam też poznałem moją przyszłą żonę. Razem po ukończeniu studiów wybraliśmy drogę życiową związaną z pszczołami i branżą pszczelarską.

  • Doświadczenie praktyczne

Pszczoły to nie tylko moje hobby, ale też moja pasja i sposób na życie. Od dziecka pomagałem ojcu w opiece nad ulami, ucząc się tajników pszczelarstwa. Moje życie od początku związane było z pszczołami od dziada, pradziada, wieczorami słuchałem opowieści ojca o  sztuce pszczelarskiej pielęgnowanej w naszej rodzinie. Nie wyobrażałem sobie innego życia. Z racji młodego ducha nie chciałem pozostać tylko przy tradycji, więc postanowiłem zobaczyć od strony praktycznej jak wygląda pszczelarstwo zawodowe w świecie (Austria, Niemcy). Podczas tych wyjazdów nauczyłem się pracy w dużych pasiekach produkcyjnych po 400 i 600 rodzin pszczelich. Praca ta w odróżnieniu od gospodarki wielkich pasiek towarowych ukierunkowana była na zysk dla pszczelarza, ale z zachowaniem szacunku do pszczół i ich naturalnego dobrostanu.

  • Własna pasieka

Po powrocie do pasieki rodzinnej, bogaty w zdobyte doświadczenie postanowiłem tradycyjne ule leżakowe zamienić na nowocześniejszą formę korpusową. Wtedy zakiełkowała w głowie myśl żeby nastawić się na lżejszą formę ula i wędrować „na pożytki” których nie ma w otoczeniu pasieki stacjonarnej i pozyskiwać inne gatunki miodów których wcześniej nie pozyskiwaliśmy.

Gospodarka pasieczna i sklep internetowy

Pozyskujemy miody dla Ciebie. Spróbuj naszych smakowych perełek naszej pszczelarskiej pasji. Nasze produkty nie tylko doskonale smakują, ale także posiadają liczne właściwości zdrowotne.

Idąc z duchem czasu, postanowiliśmy umożliwić naszym klientom łatwy dostęp do naszych wyjątkowych produktów poprzez nasz sklep internetowy. Dbamy o to, aby nasze przesyłki były starannie zapakowane, używając innowacyjnych kształtek styropianowych, które zapewniają bezpieczeństwo miodu podczas transportu. Dajemy Ci pewność, że zamówienie dotrze w idealnym stanie, a malowniczy naturalny zakątek Polski zamknięty w szklanym słoiku będzie dostępny dla Ciebie już na drugi dzień od wysyłki, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania w kraju.

Nie zwlekaj więc…!

Skorzystaj teraz z okazji i zamów nasze autentyczne miody pszczele w naszym sklepie internetowym.

Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz swoje ulubione smaki. przejdź do sklepu, aby zacząć zakupy i czerpać korzyści z dobroczynnych właściwości naszych produktów.

Niech nasze miody wzbogacą Twój stół i dostarczą Ci niezapomnianych doznań smakowych. Zamów już dziś i doświadcz prawdziwej pasji pszczelarskiej!

Piotr i Dorota Gierula